Kariera

dołącz

do naszego

zespołu.

Pracuj z nami!

Możesz liczyć na:

+udział w ciekawych projektach informatycznych dla dużych spółek

+elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę

+rozwój kompetencji zawodowych i osobistych

+wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji zadań

+pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, nauka języka obcego, karnety na basen, siłownię, gokarty)

+bardzo dobrą kawę i zdrowe owoce :)

Aktualne oferty pracy (opublikowano: 11.05.2021)

Key Account Manager

Miejsce pracy: Kielce

Masz w sobie żyłkę handlowca, ale pociąga Cię też marketing? Chcesz doskonalić swoje umiejętności, ale zdobyć też wiedzę z nowego obszaru? Jeśli marzy Ci się praca na pograniczu sprzedaży oraz marketingu, to oferta dla Ciebie! Dołącz do nas i rozwiń skrzydła w branży IT!
UWAGA: Praca szczególnie polecana dla studentów ostatnich lat i ambitnych osób rozpoczynających swoją drogę zawodową!

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach handlowych i wdrożeniowych, gwarantujący możliwość rozwoju zawodowego w branży IT

  • Pracę pełną wyzwań, w której potrzebna jest zarówno chłodna kalkulacja, jak i kreatywne szaleństwo. Czas pracy będzie podzielony między zadania marketingowe (40%) i handlowe (60%)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie doświadczonych pracowników, zwłaszcza w początkowym okresie

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Premie uznaniowe

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Sprzedaż wielokanałowej platformy contact center do zarządzania obsługą klientów na infolinii

  • Prezentacje platformy contact center dla klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie całego procesu handlowego

  • Współtworzenie treści marketingowych oraz contentu o różnym charakterze do social media

  • Przygotowywanie płatnych kampanii reklamowych na Facebook i Linkedin

  • Monitorowanie statystyk Google Analytics

  • Współpraca z klientem, Project Managerem, wsparciem serwisowym oraz analitykami biznesowymi

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych i reprezentowanie firmy na zewnątrz

  • Monitorowanie rynku klientów i konkurencji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

  • Praktyczna znajomość biznesowych obszarów wykorzystania technologii informatycznych w procesach sprzedaży i obsługi klienta

  • Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji rozwiązań informatycznych

  • Gotowość do wyjazdów, podejmowania wyzwań, chęć uczenia się, odpowiedzialne podejście do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę i korespondencję

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Altar Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Różanej 5 moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzania procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Altar Sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Altar Sp. zo.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Różanej 5 będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania.

Skontaktuj się z nami

    captcha
    Przeładuj

    Jeszcze studiujesz?

    Połącz naukę z pracą!

    Zdobywaj doświadczenie i zarabiaj.

    Godziny pracy dopasujemy do planu zajęć na uczelni.

    Nabór na praktyki wakacyjne rozpoczynamy wiosną.

    Przyślij swoje CV na adres praca@altar.com.pl

    Nie znalazłeś interesujących Cię ofert pracy?

    Napisz do nas praca@altar.com.pl

    Dobry kontakt procentuje!

    Altar Sp. z o. o.

    ul. Różana 5

    25-729 Kielce

    info@altar.com.pl

    +48 41 368 35 65

    NIP 657 030 98 32

    Śledź nas

    FacebookLinkedIn

    Siedziba główna: 25-663 Kielce, ul. Olszewskiego 21

    Kielecki Park Technologiczny - budynek Oulu Tech