Kariera

dołącz

do naszego

zespołu.

Pracuj z nami!

Możesz liczyć na:

+udział w ciekawych projektach informatycznych dla dużych spółek

+elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę

+rozwój kompetencji zawodowych i osobistych

+wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji zadań

+pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, nauka języka obcego, karnety na basen, siłownię, gokarty)

+bardzo dobrą kawę i zdrowe owoce :)

Aktualne oferty pracy

Programista

Miejsce pracy: Kielce

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w ciekawych projektach informatycznych

  • Wsparcie doświadczonych programistów oraz przyjazną atmosferę pracy

  • Rozbudowany pakiet socjalny – prywatne ubezpieczenie medyczne, nauka języka obcego, karnety do klubu fitness, bilety na basen, bilety na gokarty, imprezy integracyjne; owoce w pracy :)

  • Elastyczny czas pracy dla osób studiujących

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Java i/lub języku C

  • Znajomość języka SQL i baz danych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Chęci i umiejętność szybkiego uczenia się

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania

  • Projekty integracyjne

  • Utrzymanie oprogramowania

  • Analizy techniczne

Mile widziane:

  • Znajomość XML, JSON, REST, SOAP

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript

  • Znajomość Eclipse, Tomcat, Maven, Ant, Git, CVS

  • Znajomość technologii Servlet, JSP

  • Znajomość Angular2, jQuery

  • Znajomość Spring MVC, Spring Boot

  • Znajomość narzędzi gcc, make, vim

  • Znajomość podstaw systemu operacyjnego Linux

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Altar Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Różanej 5 moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko Programista.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Altar Sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Altar Sp. zo.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Różanej 5 będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania.

Key Account Manager

Główne obowiązki:

  • Sprzedaż rozwiązań informatycznych Altar (B2B)

  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientami

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami oraz partnerami biznesowymi

  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych i reprezentowanie firmy na zewnątrz

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Oferujemy:

  • Rozbudowany pakiet socjalny – prywatne ubezpieczenie medyczne, nauka języka obcego, karnety do klubu fitness, bilety na basen, bilety na gokarty, imprezy integracyjne; owoce w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie merytoryczne i handlowe BDM-a

  • Możliwość różnych form współpracy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

  • Praktyczna znajomość biznesowych obszarów wykorzystania technologii informatycznych w procesach sprzedaży i obsługi klienta

  • Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji rozwiązań informatycznych

  • Gotowość do wyjazdów, podejmowania wyzwań, chęć uczenia się, odpowiedzialne podejście do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę i korespondencję

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Altar Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Różanej 5 moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko Key Account Manager.

Skontaktuj się z nami

    captcha
    Przeładuj

    Jeszcze studiujesz?

    Połącz naukę z pracą!

    Zdobywaj doświadczenie i zarabiaj.

    Godziny pracy dopasujemy do planu zajęć na uczelni.

    Nabór na praktyki wakacyjne rozpoczynamy wiosną.

    Przyślij swoje CV na adres praca@altar.com.pl

    Nie znalazłeś interesujących Cię ofert pracy?

    Napisz do nas praca@altar.com.pl

    Dobry kontakt procentuje!

    Altar Sp. z o. o.

    ul. Różana 5

    25-729 Kielce

    info@altar.pl

    +48 41 368 35 65

    NIP 657 030 98 32

    Śledź nas

    FacebookLinkedIn