Telbridge Sp. z o.o.

25 luty, 2013

Dzięki wdrożeniu Altar Contact Center nasza oferta rynkowa jest korzystniejsza cenowo i atrakcyjniejsza  funkcjonalnie, gdyż dostawca dopasował produkt do naszych indywidualnych potrzeb.  System pozwala na symultaniczną pracę kilkuset agentów w rozproszonym środowisku pracy, którzy obsługują do kilkudziesięciu różnych klientów. Altar Contact Center wyróżnia się optymalnym współczynnikiem ceny do jakości.

Realizacja projektu przez Altar Sp. z o.o.  przebiegała na wszystkich etapach terminowo, bez zastrzeżeń i została wykonana zgodnie z naszymi wymaganiami. Telbridge Sp. z o.o. potwierdza rzetelność Altar jako partnera biznesowego, zaś samą platformę Altar Contact Center uważa za godną polecenia.

Jacek Mucha, Prezes Zarządu Telbridge Sp.z o.o.

śledź nas

pobierz nasze aplikacje

czytaj o nas na portalach branżowych

oglądaj nas

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskich systemów informatycznych oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb, specyfiki branży, w której działają, a także wielkości.

Specjalizujemy się w projektach informatycznych i teleinformatycznych związanych z profesjonalną obsługą klienta masowego. Naszą ofertę tworzą:

  • Systemy Call/ Contact Center
  • Systemy do obsługi rozliczeń klientów masowych
  • Systemy do zarządzania procesami biznesowymi

Swoją ofertę kierujemy głównie do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców różnego rodzaju usług masowych, firm działających w sektorach: bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, a także do podmiotów zajmujących się outsourcingiem usług call center.


ul Różana 5, 25-729 Kielce
tel: +48 41 368-35-65, fax: +48 41 366-30-18
info@altar.com.pl