PZU S.A.

PZU S.A. – największemu polskiemu ubezpieczycielowi –zależało na ujednoliceniu procesów obsługi klientów we wszystkich swoich  jednostkach organizacyjnych, dlatego poszukiwał systemu informatycznego, który będzie m.in. spełniał wymagania GIODO i gwarantował bezpieczeństwo przetwarzania danych. Wybrano Piramid WorkFlow, który wdrożono na  400 użytkowników. System wspiera w firmie zarządzanie kilkunastoma procesami, m.in. sprzedażą ubezpieczeń w 370 inspektoratach PZU na terenie całego kraju.

Materiały do pobrania


Referencje

śledź nas

pobierz nasze aplikacje

czytaj o nas na portalach branżowych

oglądaj nas

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskich systemów informatycznych oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb, specyfiki branży, w której działają, a także wielkości.

Specjalizujemy się w projektach informatycznych i teleinformatycznych związanych z profesjonalną obsługą klienta masowego. Naszą ofertę tworzą:

  • Systemy Call/ Contact Center
  • Systemy do obsługi rozliczeń klientów masowych
  • Systemy do zarządzania procesami biznesowymi

Swoją ofertę kierujemy głównie do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców różnego rodzaju usług masowych, firm działających w sektorach: bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, a także do podmiotów zajmujących się outsourcingiem usług call center.


ul Różana 5, 25-729 Kielce
tel: +48 41 368-35-65, fax: +48 41 366-30-18
info@altar.com.pl