ITI Neovision

ITI Neovision – spółka zarządzająca platformą n, będąca częścią Grupy TVN, wiodącej na polskim rynku grupy medialnej –potrzebowała systemu billingowego do rozliczeń z abonentami, generowania faktur za usługi jednorazowe, abonamentowe oraz usługi na żądanie (VOD). Wybór padł na system billingowy Sara®.

Wdrożenie zautomatyzowało proces obsługi wpłat masowych, monitorowanie i windykację należności oraz zapewniło spójność obsługi klienta (w systemie CRM Siebel) z procesami rozliczeniowymi w systemie billingowym. System jest wciąż rozwijany przez Altar, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Materiały do pobrania


Case Study

śledź nas

pobierz nasze aplikacje

czytaj o nas na portalach branżowych

oglądaj nas

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskich systemów informatycznych oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb, specyfiki branży, w której działają, a także wielkości.

Specjalizujemy się w projektach informatycznych i teleinformatycznych związanych z profesjonalną obsługą klienta masowego. Naszą ofertę tworzą:

  • Systemy Call/ Contact Center
  • Systemy do obsługi rozliczeń klientów masowych
  • Systemy do zarządzania procesami biznesowymi

Swoją ofertę kierujemy głównie do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców różnego rodzaju usług masowych, firm działających w sektorach: bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, a także do podmiotów zajmujących się outsourcingiem usług call center.


ul Różana 5, 25-729 Kielce
tel: +48 41 368-35-65, fax: +48 41 366-30-18
info@altar.com.pl