Empik Sp. z o.o.

Empik Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury. W ponad 200 swoich salonach na terenie Polski oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki. Empik poszukiwał rozwiązania umożliwiającego automatyczne przetwarzanie dużej ilości faktur towarowych, w tym korygujących i zarządzanie przepływem dokumentów oraz pracy. Wdrożono Altar DocFlow. O wyborze rozwiązania  zdecydowała  m.in. architektura systemu zapewniająca skalowalność rozwiązania, wysoki stopień bezpieczeństwa informacji i webowy interfejs użytkownika.

Materiały do pobrania


Case Study

śledź nas

pobierz nasze aplikacje

czytaj o nas na portalach branżowych

oglądaj nas

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskich systemów informatycznych oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb, specyfiki branży, w której działają, a także wielkości.

Specjalizujemy się w projektach informatycznych i teleinformatycznych związanych z profesjonalną obsługą klienta masowego. Naszą ofertę tworzą:

  • Systemy Call/ Contact Center
  • Systemy do obsługi rozliczeń klientów masowych
  • Systemy do zarządzania procesami biznesowymi

Swoją ofertę kierujemy głównie do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców różnego rodzaju usług masowych, firm działających w sektorach: bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, a także do podmiotów zajmujących się outsourcingiem usług call center.


ul Różana 5, 25-729 Kielce
tel: +48 41 368-35-65, fax: +48 41 366-30-18
info@altar.com.pl