Nasi klienci

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom informatycznym oraz fachowemu, rzetelnemu i odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych projektów, mamy na swoim koncie wiele wdrożeń, zarówno u dużych, jak i mniejszych Klientów działających w różnych branżach. Wśród nich znajdują się m.in.: operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy różnego rodzaju usług masowych i produktów, a także banki, instytucje finansowe, ubezpieczeniowe oraz podmioty świadczące outsourcing usług call center.

Z naszych systemów korzystają m.in.:

operon

taxpress

śledź nas

pobierz nasze aplikacje

czytaj o nas na portalach branżowych

oglądaj nas

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskich systemów informatycznych oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb, specyfiki branży, w której działają, a także wielkości.

Specjalizujemy się w projektach informatycznych i teleinformatycznych związanych z profesjonalną obsługą klienta masowego. Naszą ofertę tworzą:

  • Systemy Call/ Contact Center
  • Systemy do obsługi rozliczeń klientów masowych
  • Systemy do zarządzania procesami biznesowymi

Swoją ofertę kierujemy głównie do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców różnego rodzaju usług masowych, firm działających w sektorach: bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, a także do podmiotów zajmujących się outsourcingiem usług call center.


ul Różana 5, 25-729 Kielce
tel: +48 41 368-35-65, fax: +48 41 366-30-18
info@altar.com.pl