PZU Centrum Informatyki S.A.

25 luty, 2013

Współpraca w zakresie wdrożenia systemu Piramid Workflow odbyła się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Wsparcie w postaci świadczenia asysty technicznej dla instalacji było realizowane zgodnie z ustaleniami.

W związku z powyższym możemy zarekomendować Altar Sp. zo.o. jako rzetelnego dostawcę systemów informatycznych, a system Piramid Workflow jako stabilne i wydajne narzędzie wsparcia procesów biznesowych. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt podjęcia z firmą Altar dalszych działań w zakresie implementacji kolejnych procesów biznesowych w ramach systemu Piramid Workflow.

Zdzisław Czapla, Dyrektor Departamentu Eksploatacji

śledź nas

pobierz nasze aplikacje

czytaj o nas na portalach branżowych

oglądaj nas

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskich systemów informatycznych oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb, specyfiki branży, w której działają, a także wielkości.

Specjalizujemy się w projektach informatycznych i teleinformatycznych związanych z profesjonalną obsługą klienta masowego. Naszą ofertę tworzą:

  • Systemy Call/ Contact Center
  • Systemy do obsługi rozliczeń klientów masowych
  • Systemy do zarządzania procesami biznesowymi

Swoją ofertę kierujemy głównie do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców różnego rodzaju usług masowych, firm działających w sektorach: bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, a także do podmiotów zajmujących się outsourcingiem usług call center.


ul Różana 5, 25-729 Kielce
tel: +48 41 368-35-65, fax: +48 41 366-30-18
info@altar.com.pl